Karton Ambalaj Sanayicileri Derneği / Carton Board Packaging Manufacturers Association

İEÜ ve YÜ Endüstriyel Tasarım Bölümlerinde İİB Yarışmas için Bilgilendirme Toplantıları Yapıldı | 06/03/2013

İstanbul Ağaç Mamulleri ve Orman Ürünleri İhracatçıları Birliği'nin düzenlediği, Türkiye dahilindeki yüksek öğrenim öğrencilerinin katıldığı "Ulusal Karton Ambalaj ve Stant Tasarımı Yarışması" çerçevesinde geçekleştirilen bilgilendirilme toplantıları İzmir Ekonomi Üniversitesi ve Yaşar Üniversitesinin Endüstriyel Tasarım Bölümlerinde yapıldı.

10:30 - 12:30 saatlerinde İzmir Ekonomi Üniversitesi, Güzel Sanatlar ve Tasarım Fakültesi, Endüstriyel Tasarım Bölümünde, Bölüm Başkanı Yrd. Doç. Dr. A. Can Özcan önderliğinde düzenlenen bilgilendirme toplantısına bölüm öğrencileri katıldı. KASAD Genel Sekreterliği tarafından geliştirilen sunum üzerinden gerçekleştirilen toplantıda, İstanbul Ağaç Mamulleri ve Orman Ürünleri İhracatçıları Birliği'nden Murat Çulpan da idari konularda katılımcıların sorularını cevapladı. Bu toplantıya ayrıca İzmir Yüksek Teknoloji Enstitüsü, Mimarlık Fakültesi, Endüstri Ürünleri Tasarımı Bölümü'nü temsilen Mimarlık Fakültesi Dekanı Prof.Dr. H. Murat Günaydın da katıldı.

Aynı toplantı 15:30 - 17:30 saatleri arasında Yaşar Üniversitesi, Sanat ve Tasarım Fakültesi, Endüstriyel Tasarım Bölümünde, Yard. Doç. Dr. Mine Ovacık Dörtbaş önderlğinde gerçekleştirildi.

Yukarı